YENİ NESİL ETKİLİ SERVİS

NISCAR

Neler yapıyoruz ?

1993’ten beri Türkiye’de faaliyet gösteren Nissan markasına yakışır şekilde sadece Nissan araçlarına özel servis hizmeti, bakım hizmetleri, kaporta boya, fırın boya, elektrik, mekanik onarım hizmetleri ve yol yardım hizmeti sunmaktayız.

Niscar; Nissan Özel Servisi olarak, araçlarınıza sertifikalı uzman kadrosu ile tüm bakım ve yedek parça ihtiyaçlarınız için hizmet vermekteyiz. Nissan ‘a Özel Servis konusunda deneyimli sertifikalı çalışanlarımız ve günümüzün şartlarına uygun en son teknolojik ekipmanlarımız ile TSE standartlarına uygun en iyi servis ve kaporta-boya hizmeti vermekteyiz.

Servisimiz, geniş yedek parça stoğu ile aracınız için gerekli parçaların tedarik edilmesinde size hiç bir sorun yaşatmayacak ve gerçekleşebilecek zaman kaybını en aza indirmektedir.

Niscar çalışanları olarak, siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek için gerekli tüm altyapıyı oluşturarak, servisimiz siz değerli müşterilerimiz için aracınızı dilediğiniz adresten alıp, onarımı bittikten sonra yine adresinize teslim ederek size vakit kazandırmaktayız.

2017 yılında Sn.Harun KARACA tarafından “Niscar” markamızı tescilleyerek yasal anlamda da sağlam adımlarla markamızı en iyi şekilde temsil ediyoruz.

“Yeni Nesil Etkili Servis” hizmet anlayışıyla müşterilerimiz için hem ekonomik çözümler üretirken hem de garantili hizmet anlayışıyla yaptığımız işin arkasında duruyoruz.

Saygılarımızla.