Kaporta&Boya

Nissan kaporta boya işlemleri servisimiz tarafından verilmekte olan hizmetlerden bir tanesidir. Bu alanda da diğer tüm servis hizmetlerinde olduğu gibi teknolojik aletler aracılığı ile koşulsuz müşteri memnuniyeti gözetilerek hizmet verilmektedir. Araçlarınızın boyası çeşitli dış etkenler nedeniyle zarar görebilir. Araç boyasına zarar veren maddeler ve durumlardan bazıları güneş ışığı, dış etkenler, korozyon şeklinde karşımıza çıkmaktadır. Ayrıca kaza, darbe ya da dolu gibi çeşitli doğa olayları nedeniyle aracınızın kaportası da bazen zarar görebilir. Böyle durumlarda üstün kalite anlayışı ile vermekte olduğumuz Nissan kaporta boya servisi hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Araçlarınız yalnızca hasar gördüğünde değil diğer zamanlarda da boya koruma ile bakım yapılarak koruma altına alınabilir. Araçlarınızın ilk günkü değerine yakın kalması için kaporta ve boya durumunun büyük önemi vardır. Kaporta ve boya işlemlerinizi ise her daim işinin ustası kişilere teslim etmelisiniz çünkü yanlış yapılacak bir işlem sonucunda aracınızda değer kaybı vb.. durumlar ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

“Boya Hasarlı Kaporta Göçük Düzeltme” dış darbeler sonucu aracın kaporta aksamı üzerinde meydana gelen, boyanın zarar gördüğü, ezik, vuruk ve göçüklerin düzeltilerek eski haline getirilme işlemidir. Düzeltme işleminde saç ve galvaniz malzemeden üretilmiş parçalarda “Puntalı Göçük Çektirme” sistemi kullanılır.

Otomotiv sektöründe araçların kaporta aksamlarının üretiminde son yıllarda Alüminyum Alaşımlı malzemeler gittikçe daha fazla kullanılmaktadır.

“Boya Hasarlı Kaporta Göçük Düzeltme” işleminde sadece ezik, vuruk ve göçüklerin düzeltme ve doğrultma işlemi yapılır.